I'm anticipating that the one I make, I'll actually like better than the one they sell at PB Kids for $179.00. So far mine has cost $12. I'll take pictures and hopefully post some directions later on for this one!
As a way to prevent summer boredom, we've decided to create a food blog.
We'll focus mostly on local restaurants/eateries. And if I can convice my kids, maybe a couple recipes as well.
We hope you enjoy our reviews and look forward to seeing your comments and suggestions!
Thanks for stopping by.